• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להצעה משתלמת
שלח פרטים
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-3333539
להזמנות 050-3333539
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

זיהוי פלילי

זיהוי פלילי הוא אחד התחומים המרתקים והמגוונים ביותר להרצאה. אפשר לדבר על מדע, אפשר לדבר על משפט, אפשר לדבר על אנשים ואפשר לדבר על חברה. במהלך שנות עבודתי מצאתי כי הרצאה בנושא זיהוי פלילי יכולה להתאים לכל מסגרת שהיא: צוותים ארגוניים, חוגי בית, ערבי גיבוש לעובדים בחברה, צוותי הוראה ואף לסטודנטים ותלמידים. 

זיהוי פלילי

למי הרצאה מרתקת בנושא הזיהוי הפלילי מתאימה?

הרצאה בנושא זיהוי פלילי תוכל להתאים לכל אדם, בכל מסגרת, המעונינים בהסתכלות חדשה על המציאות שסביבנו. אנשים האחראים על קבלת ההחלטות ברמות ניהול שונות יוכלו להנות מחשיפה לעולמו המרתק של הזיהוי הפלילי וההבטים המחייבים מצד בית המשפט בכדי לבחון את דרך עיבוד הנתונים והסקת מסקנות שלהם (בכירים, מנהלים, ראשי צוותים). 

צוותי עבודה הקשורים בעבודה משפטית (יועצים משפטיים, עורכי דין, סטודנטים), או מדעית (חברות תרופות, חוקרים, צוותי מחקר ופיתוח וכד') יוכלו להנות מדגשים המתאימים לעבודתם, על השימוש בו ועל הפרופיל הגנטי יוכלו להיות לעזר רב לקהלים מתאימים (מורים,תלמידי מדעים, מפקחים, סטודנטים). עולם שלם של זיהוי פלילי יכול לבוא עד אליך.

מה זה זיהוי פלילי

זיהוי פלילי (מדע פורנזי) הוא כלי חקירתי שמטרתו לסייע למערכת המשפט וכוחות הביטחון בפענוח פשעים, על ידי שימוש בטכנולוגיות ושיטות מדעיות במגוון תחומים כגון, ביולוגיה, כימיה, פיזיקה, רפואה, אנתרופולוגיה וכד'. המעבדות לזיהוי פלילי מקיפות עולמות ידע מבוסס נתונים ביניהן דנ"א, טביעות אצבעות, זיהוי חומרים, בליסטיקה, רפואה משפטית, מחשבים (סייבר), זיהוי חומרי נפץ, זיהוי מסמכים ועוד.

המדענים העוסקים בתחום עוברים הכשרה ייחודית במעבדות זיהוי פלילי וכחלק מהאחריות הכוללת של עבודתם הם נדרשים להעיד בבתי המשפט. ייחודיות התפקיד נגזר מהצורך לשימוש בחקר נתונים, עיבוד תוצאות והסקת מסקנות בכלים מדעיים, והן התחייבות לאמת המדעית, ליושרה פנימית ובדיקה חוזרת של אפשרויות רבות ושונות שיכולות להתקיים בו זמנית.

מומחי הזיהוי הפלילי מפתחים יכולות חשיבה מורכבת וזהירות בהסקת מסקנות העשויים להיות רלוונטים גם במצבים שהם מעבר לתחום המקצועי באחריותם. במהלך שנות עבודתה של נורית בובליל כמומחית לזיהוי דנ"א פורנזי, ומתוך נסיונה ארוך השנים כמרצה, בהרצאות לנורית את היכולת לקחת את המשתתפים לעולם הזיהוי הפלילי ולהאיר בכל פעם מחדש אפשרויות חשיבה חדשות בחיי היום יום שלנו. 

הרצאה מרתקת בנושא הזיהוי הפלילי

בהתאם לקהל היעד, ובהתאם לאופי הארוע ההרצאות נעות על הטווח שבין תפיסת המציאות שלנו לבין הכלים המדעיים של החשיבה המדודה, והסקת מסקנות זהירה. ההרצאה עשויה להביא את המשתתפים לחשיבה מחדש על דפוסי הפעולה שלהם ומכך, לייצר קרבה חדשה ביניהם, בתוך הארגון או מחוצה לו. ההרצאות המרתקות של דוקטור נורית בובליל על הזיהוי פלילי פותחות שער לעולם חדש ומרתק.

מרצה מנוסה בנושא המדע הפופולרי

כאשר בוחרים בהרצאה מעניינת חשוב לבחור מרצה מתאים. ד"ר נורית בובליל היא מרצה וותיקה בעלת ניסיון רב בתחום. הרצאות מרתקות בארגונים רבים ושונים, כולל קורסים מורכבים הם חלק מהיום יום של נורית. במהלך שנות לימודיה ועבודתה צברה נורית ידע וניסיון רב בעבודה במעבדה ופיתחה את היכולת להעביר מידע זה לקהלים שונים ורבים. נורית מייעצת כיום בתיקים פרטיים, וכן משמשת כיועצת למעבדת הדנ"א בצה"ל, היא בעלת דוקטורט מהחוג לפתולוגיה באוניברסיטת תל אביב ומרצה כיום בקורסים ייעודיים במכון וייצמן למדע ובאוניבריסטת תל אביב.